Joukossa on voimaa

Wellbit on luotettava kumppanisi yrityksesi päivittäisten toimintojen tehostamisessa. Suunnittelemme kanssanne aina juuri teidän yksilöllisiä tarpeitanne vastaavat ratkaisut.

Ota yhteyttä

Erkki-Jussi Welling

Tehokkaamman työn asiantuntija, toimitusjohtaja

045 236 1660
erkki-jussi.welling@wellbit.fi

Iina Welling

Tehokkaamman työn asiantuntija, liiketoimintajohtaja

050 537 6580
iina.welling@wellbit.fi

Joni Kanerva

Tehokkaamman työn asiantuntija

050 323 4593
joni.kanerva@wellbit.fi

Jarno Suoninen

Tehokkaamman työn asiantuntija

050 541 1220
jarno.suoninen@wellbit.fi

Kim Karvo

Tehokkaamman työn asiantuntija

050 543 3860
kim.karvo@wellbit.fi

Anne Naumanen

Tehokkaamman työn asiantuntija

050 323 4601
anne.naumanen@wellbit.fi

Toni Isomäki

Tehokkaamman työn asiantuntija

050 361 2200
toni.isomaki@wellbit.fi

Teemu Peräkylä

Tehokkaamman työn asiantuntija

+358 40 584 2574
teemu.perakyla@wellbit.fi

Nina Raatikainen

Tehokkaamman työn asiantuntija

+358 45 276 1799
nina.raatikainen@wellbit.fi

Leevi Laaksonen

Tehokkaamman työn asiantuntija

+358 50 534 5190
leevi.laaksonen@wellbit.fi

Toimipisteemme

TURKU
Voudinkatu 35 B 
121200 Raisio

JYVÄSKYLÄ
Seppälän liikekeskus
Ahjokatu 12
40320 Jyväskylä

TAMPERE
Suokorvenkatu 6

3400 Tampere

SEINÄJOKI
Rytmikorjaamo
Vaasantie 11
60100 Seinäjoki

HÄMEENLINNA
Innopark
Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna

PORI
Peltotie 33
28400 Ulvila

VALKEAKOSKI
Eerolankaari 15
37630 Valkeakoski

Laskutustiedot

WB Solutions Finland Oy
Verkkolaskuosoite: 003730150835
Operaattori: BAWCFI22

Mikäli ette voi lähettää sähköistä verkkolaskua, on kaikki WB Solutions Finland Oy:lle laskutettavat
paperilaskut toimitettava laskutusosoitteeseen:

WB Solutions Finland Oy
##003730150835##
PL 683
00026 BASWARE
Huom. Tähän osoitteeseen tulee lähettää ainoastaan laskuja, kaikki muu aineisto tuhotaan.

Sähköpostilla lähetettävät laskut voidaan toimittaa skannauspalvelun sähköpostiosoitteeseen:
lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Skannauspalveluun lähetettävissä laskuissa osoite on oltava yllämainitussa muodossa. Huom. OVT-
tunnus risuaitojen välissä!

Laskuja koskevat kyselyt voi lähettää osoitteeseen wellbit@rantalainen.fi
Mikäli olette laskutusasiakkaamme ja käytössänne on verkkolasku, niin pyydämme että ilmoitatte
oman verkkolaskuosoitteenne sähköpostiin: wellbit@rantalainen.fi

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää tai haluatko kuulla Wellbitin ratkaisuista lisää? Ota yhteyttä asiantuntijoihimme!